$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+15° Київ +11° Варшава +12° Вашингтон

ЧС-2022: Аргентина втретє в історії стала чемпіоном світу з футболу

Олег Бесараб 18 Грудня 2022 20:19

У фінальному матчі чемпіонату світу у Катарі Аргентина – Франція виграла аргентинська збірна. Переможця визначила серія пенальті.

Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2. Рахунок на 23-й хвилині відкрив Ліонель Мессі зі спірного пенальті, незадовго до перерви Анхель Ді Марія подвоїв перевагу. Французи провалили перший тайм і жодного разу не вдарили по воротах за 45 хвилин. До кінця тайму головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам прибрав із поля двох основних гравців атаки: Усмана Дембеле та Олів'є Жиру.

Відразу після перерви французи виглядали трохи кращими, але ближче до кінця другого тайму гра вирівнялася — і Кіліан Мбаппе, до цього практично непомітний, зміг оформити дубль (на 80-й та 81-й хвилинах).

У додатковий час команди обмінялися голами (3:3): їх, звичайно, забили Мессі та Мбаппе. Наприкінці обидві команди могли вирвати перемогу, але згаяли гольові моменти.
Серію пенальті з рахунком 4:2 виграла збірна Аргентини. Мессі та Мбаппе реалізували свої спроби.

Нагадаємо, збірна Марокко у півфіналі Чемпіонату світу у Катарі не змогла протистояти команді Франції, яка вийшла у фінал з Аргентиною.

Збірна Аргентини завдяки перемозі над Хорватією стала першою командою на Чемпіонаті світу 2022 в Катарі, яка вийшла у фінал.

Дідьє Дешам залишиться головним тренером збірної Франції після чемпіонату світу-2022 у Катарі і працюватиме щонайменше до Євро-2024.

В ейфорії від перемог Марокко над Португалією і Франції над Англією фанати почали підпалювати фаєри і розносити магазини. Поліція застосувала сльозогінний газ (відео).

Форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду вперше висловився про виліт збірної Португалії з чемпіонату світу-2022. Кріштіану Роналду не вдалося здійснити свою головну мрію у футбольній кар’єрі.

Перед матчами 1/2 фіналу чемпіонату світу з футболу букмекерські контори назвали нового головного претендента на перемогу в турнірі. За більшістю голосів, це збірна Франції.