$ 39.47 € 42.18 zł 9.77
+21° Київ +12° Варшава +11° Вашингтон

Український футболіст став героєм матчу чемпіонату Бельгії

jour12 09 Січня 2023 15:33

Український півзахисник «Кортрейка» Олексій Сич зробив вагомий внесок у перемогу своєї команди над «Левеном» у матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії.

21-річний українець вийшов у стартовому складі та відзначився двома результативними діями. На 43-й хвилині, за рахунку 1:0 на користь суперника, він допоміг «Кортрейку» зрівняти рахунок, зробивши гольову передачу на Феліпе Авенатті.

А на старті другого тайму Сич забив свій дебютний гол за бельгійський клуб і вивів «Кортрейк» уперед.

Поєдинок завершився тріумфом команди нашого співвітчизника з рахунком 2:3.

Додамо, що цього сезону Сич зіграв у складі «Кортрейка» 13 матчів, забив один гол і зробив 2 асисти. Нагадаємо, що Олексій грає за бельгійський клуб на правах оренди з львівського «Руху». Орендна угода розрахована до завершення сезону з правом викупу.

Таким чином, «Кортрейк» набрав 18 очок і йде на 15-й позиції в чемпіонаті Бельгії. 15 січня команда Сича зіграє на виїзді проти «Гента».

У лондонському «Арсеналі» не готові платити за українця Михайла Мудрика 99 млн євро.

Також нагадаємо, що «Марсель» вибув зі списку претендентів на півзахисника «Аталанти» Руслана Малиновського.