$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+3° Київ +5° Варшава +13° Вашингтон

«Дніпро-1» переграв «Аполлон» на Кіпрі та оформив першу перемогу в єврокубках

jour12 16 Вересня 2022 10:44

Упевненою перемогою СК «Дніпро-1» завершився матч 2-го туру групового етапу Ліги конференцій 2022/23 проти «Аполлона» з Лімасола.

Ліга конференцій, груповий етап, 2-й тур

Група E

«Аполлон» – «Дніпро-1» – 1:3

Голи: Піттас, 58 – Рубчинський, 11, Довбик, 26, 45

Розпочався матч на зустрічних курсах. Проте, швидкий м'яч вдалося оформити «спортклубівцям». На 11-й хвилині дніпровці спрямували атаку з правого флангу до центру, звідки Гуцуляк розрізним пасом вивів на оперативний простір Довбика, а той відкинув ліворуч Рубчинському – хавбек був точним.

Гол не змінив хід подій. Обидві команди продовжили грати без центра поля, намагаючись відповідати атакою на кожен випад опонента. Саме так «Дніпро-1» забив вдруге. «Спорклубівці» контролювали м'яч з хвилину, перевели сферу з флангу на фланг, а потім вибухнули комбінацією з виведенням Довбика на ударну позицію. Форвард знущальницьки посадив на п'яту точку оборонця і відправив м'яч у порожні ворота.

Другий гол трохи заспокоїв гру. Небезпеки біля воріт обох колективів значно поменшало. Та прямісінько перед перервою дніпровці забили втретє. Це Довбик обіггрався з Бузанелло на вході в штрафний та пробив повз кіпера з кількох метрів – 0:3!

Старт другої половини був за «Аполлон». Кіпріоти кинули всі сили на те, щоб розмочити рахунок у протистоянні. Зрештою, тиск «біло-синіх» дав плоди на 58-й хвилині, коли Піттас із меж карної зони в один дотик замкнув подачу партнера з правого флангу.

Та розвинути свій успіх господарі не змогли. Звісно, «Аполлон» був сповнений бажання відігратися. Та щоразу Піттасу, Кабралу та іншим чогось бракувало – вдалої комбінації, останньої передачі, акцентованого удару. Була нагода і в «Дніпра-1», але Гуцуляк забарився з ударом після скидки Довбика й змарнував момент.

У кінцівці поєдинку «Аполлон» і «Дніпро-1» обмінялися невикористаними гольовими можливостями. Довбик не зміг оформити хет-трик, пробивши в руки голкіпера з кута штрафного майданчика. Натомість Кір'яку зі стандарту поцілив у стійку!

Та змінити рахунок уже не судилося. Отже, «Дніпро-1» здобув першу в клубній історії перемогу в європейських турнірах і вийшов на друге місце в групі E (3 очки). У лідерах – АЗ «Алкмаар» із шістьма пунктами.

Донецький «Шахтар» переміг німецький «РБ Лейпциг» у матчі першого туру Ліги чемпіонів. Матч, що проходив на стадіоні «Ред Булл Арена» в Лейпцигу закінчився перемогою української команди з рахунком 4:1.

Український футболіст Мар’ян Швед визнаний найкращим гравцем матчу «Лейпциг» – «Шахтар» у 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Новим головним тренером «Лейпцига» став 45-річний фахівець Марко Розе.