+9° Київ +11° Варшава +6° Вашингтон

Дубль Роналду і гол Мессі: ПСЖ переміг збірну Ер-Ріяда в феєричному матчі з дев'ятьма голами (відео)

jour12 20 Січня 2023 15:02

У четвер, 19 січня, відбувся товариський поєдинок, в якому французький ПСЖ грав проти збірної Ер-Ріяда, складеної з найкращих гравців провідних клубів Саудівської Аравії «Аль-Насра» і «Аль-Хіляля».

Зустріч проходила на стадіоні «Кінг Фахд» і завершилася з рахунком 5:4.

Рахунок у матчі відкрив аргентинський нападник Ліонель Мессі, відзначившись вже на 3-й хвилині з передачі Неймара. На 34-й хвилині голом відзначився Кріштіану Роналду - португалець реалізував пенальті і зрівняв рахунок у грі.

Ближче до кінця першої половини зустрічі парижан вивів вперед бразильський захисник Маркіньос, проте ще до перерви Роналду вдруге зрівняв рахунок.

На 53-й хвилині захисник ПСЖ Серхіо Рамос вивів парижан вперед втретє за матч, проте через три хвилини рахунок знову став рівним-відзначився Чан Хюн Су. На 60-й хвилині до «точки» підійшов Мбаппе і забив четвертий гол ПСЖ. На 78-й хвилині нападник французів Уго Екітіке зробив рахунок 5:3.

Вже в компенсований час півзахисник Саудівської команди Андерсон Таліска встановив остаточний рахунок - 5:4 на користь ПСЖ.

«Аль-Наср» / «Аль-Хіляль» - ПСЖ - 4:5

Голи: Роналду, 34 (пен.), 45+6, Чжан Хен-Су, 56, Таліска, 90+4 - Мессі, 3, Маркіньос, 43, Рамос, 53, Мбаппе, 60 (пен.), Екітіке, 78

Варто відзначити, що даний матч може стати одним з останніх в історії, в якому один проти одного зіграли аргентинський нападник Ліонель Мессі, що захищає кольори ПСЖ, і португальський форвард Кріштіану Роналду, який представляє «Аль-Наср».

Додамо, що найкращим гравцем цього поєдинку був визнаний нападник збірної Португалії Кріштіану Роналду.

Кріштіану Роналду отримає від «Аль-Нассра» 200 млн євро за просування заявки Саудівської Аравії на проведення ЧС-2022, яка сперечається за це право з Португалією, Іспанією та Україною.

Раніше аравійський гранд «Аль-Наср» презентував зіркового новачка команди – п’ятиразового володаря «Золотого м’яча» Кріштіану Роналду.

Зірковий португальський форвард Кріштіану Роналду потрапив у курйоз на пресконференції під час своєї презентації в клубі «Аль-Наср», до якого він перебрався 30 грудня 2022 року. Португальця офіційно представили гравцем саудівського клубу.