$ 39.52 € 43.03 zł 10.1
+10° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

«Динамо» розпочало турецькі збори розгромною поразкою від «Рапіда»

Олег Бесараб 24 Січня 2023 18:53

На зборах у Туреччині київське «Динамо» провело перший зимовий спаринговий матч із віденським «Рапідом». Гра закінчилася поразкою з рахунком 0:4.

Як повідомляє сайт «Динамо», голи забили Забарний, 13 (автогол), Бургшталлер, 32, 48, Кнасмюльнер, 80.

На старті зустрічі «біло-сині» володіли територіальною ініціативою. Кияни навіть створили дві напівнагоди, але ударам Сидорчука та Лонвейка бракувало точності. Зате фактично перша атака віденців завершилася голом.

На 13-й хвилині випад «Рапіда» правим флангом завершився прострілом Штрунца в центр штрафного майданчика, де Забарний, намагаючись перервати передачу, зрізав м'яч у власні ворота. Гол дезорієнтував «Динамо» – у команди Мірчі Луческу геть нічого не клеїлося попереду. Натомість австрійський гранд забив удруге на 32-й, коли Бургшталлер після провалу центру оборони розстріляв Нещерета.

Лише після другого пропущеного м'яча «біло-сині» отямилися. До перерви столичний колектив мінімум двічі встиг загострити ситуацію біля воріт «Рапіда». Спершу Попов після передачі Вівчаренка не влучив у ворота. А згодом постріл Ваната в ближній кут парирував кіпер.

Та продовження після перерви не сталося. Оновлене кадрово «Динамо» швидко пропустило третій м'яч. Австрійці цікаво розіграли стандарт, м'яч виклали на лінію карної зони для Бургшталлера, який потужним ударом зняв павутину з верхнього кута воріт киян.

Слабкі потуги «динамівців» забити бодай гол престижу успіхом не увінчались. Зате Рапід оформив і четвертий м'яч. На 80-й хвилині Кнасмюльнер прямим ударом зі штрафного з невеликим рикошетом від стінки залишив поза справами голкіпера біло-синіх – 0:4 у підсумку.

Мірча Луческу після поразки 0:3 від «Дніпра-1» заявив, що, можливо, провів останній матч на посаді головного тренера київського «Динамо».

Пізніше головний тренер «Динамо» Мірча Луческу заявив, що кияни завдяки благодійним матчам набрали перед грою з турецьким «Фенербахче» у кваліфікації Ліги чемпіонів хорошу форму.

Також головний тренер футболістів київського «Динамо» Мірча Луческу відповів на запитання журналістів після матчу 2-го туру групового раунду Ліги Європи з кіпрським АЕКом (0:1) у Кракові