+14° Київ +18° Варшава +9° Вашингтон

«Динамо» обіграло «Шахтар» у фінальному матчі чемпіонату

Олег Бесараб 20 Травня 2018 14:07

19 травня в Києві відбувся фінальний матч чемпіонату України з футболу між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем». Кияни перемогли з рахунком 2:1.

Рахунок в матчі відкрив на 16 хвилині динамівець Вербич, пробивши в ворота головою з подачі Віктора Циганкова, повідомляє Ліга. Але вже на 23 хвилині «Шахтар» зрівняв рахунок - Марлос забив з пенальті. В цілому в першому таймі команди грали на рівних, а в другому гравці «Шахтаря» стали здійснювати більше помилок, що закінчилося автоголом на 55 хвилині у виконанні Давида Хочолави. Рахунок 2:1 динамівцям вдалося утримати до кінця матчу. Під завісу зустрічі в доданий час гірник Веллінгтон Нем з «Шахтаря» грубо зіграв проти Циганкова, і на полі зав'язалася бійка.

Раніше повідомлялося, що Суркіси готові продати «Динамо», а «Шахтар» став володарем Кубка України.