+11° Київ +5° Варшава +9° Вашингтон

«Динамо» пройшло «Фенербахче» у кваліфікації Ліги Чемпіонів, відео голів

Олег Бесараб 27 Липня 2022 23:01

У матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між «Динамо» і «Фенербахче» кияни виграли з рахунком 1-2 і виходять у третій кваліфікаційний раунд.

У першому матчі «Динамо» і «Фенербахче» зіграли з рахунком 0-0, тож обидвом командам була потрібна перемога з будь яким результатом. Рахунок відкрило на 57 хвилині «Динамо»: Циганков віддав пас на Кендзьору, той технічно прокинув м’яч повз захисника та прострілив на Буяльського, який пробив повз голкіпера у ворота.

«Фенербахче» змогло відігратися на останніх хвилинах – воротар киян Бущан невдало зіграв на виході під час кутового і м’яч прилетів до неприкритого Салая, який головою відправив його у сітку.

Оскільки основний час не виявив переможця, суддя призначив овертайми.

У другому овертаймі на 114 хвилині гри «Динамо» виривається уперед: Караваєв відгукнувся на простріл Вівчаренка з лівого флангу та пробив у ближній кут. Голкіпер «Фенербахче» схопив м’яч уже за лінією воріт.

Отже, «Динамо» виходить у третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, де зіграє з австрійським «Штурмом».

«Фенербахче», яке вилетіло з Ліги Чемпіонів, тепер гратиме з чеським клубом «Словацко» у третьому раунді кваліфікації Ліги Європи УЄФА.

Раніше київський футбольний клуб «Динамо» на чолі з Мірчею Луческу оприлюднив заявку на на кваліфікацію Ліги чемпіонів 2022/23. Виконавці можуть зіграти проти турецького «Фенербахче».

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу заявив, що кияни завдяки благодійним матчам набрали перед грою з турецьким «Фенербахче» у кваліфікації Ліги чемпіонів хорошу форму.