+14° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

Джоковіч виграв Підсумковий турнір ATP і наздогнав Федерера за титулами

jour12 21 Листопада 2022 09:56

Перемогою сербського тенісиста Новака Джоковіч завершився ATP Finals 2022 року. У вирішальному матчі він здолав норвежця Каспера Рууда в двох сетах.

ATP Finals, одиночний розряд, фінал

Рууд – Джоковіч – 0:2 (5:7, 3:6)

Фінал суперники розпочали консервативно. Обидва тенісисти впевнено брали свої подачі та приблизно однаково помилялися, тож сет затягнувся на 53 хвилини. Зрештою, у вирішальний момент холоднокровнішим виявився Джоковіч – серб оформив брейк і закрив партію на свою користь.

У другому сеті балканець вирішив не затягувати з'ясування взаємин. Коли він повів 2:1 із двома виграними геймами на власній подачі, то ще й оформив брейк плюс узяв наступний «свій». Рууд ще спробував нав'язати конкуренцію, наблизившись до Джоковіча (3:5). Та випробовувати долю сербський тенісист не став і з першої спроби реалізував матч-пойнт.

Для Джоковіча цей тріумф став шостим у кар'єрі на вирішальних у році турнірах. За цим показником він зрівнявся з одвічним опонентом – Роже Федерером. Серб перемагав у 2008 і 2012-2015 рр.

Цьогорічний Відкритий чемпіонат США з тенісу відбувся без екс-першої ракетки світу Новака Джоковіча. Він навіть не зможе в’їхати на територію Сполучених Штатів.

Глядачка фіналу Wimbledon-2022 судитиметься з австралійським тенісистом Ніком Кірьосом. Він назвав її п’яною під час вирішального матчу турніру.