+9° Київ +11° Варшава +14° Вашингтон

Екс перша ракетка України дійшла до фіналу та показала найкращий результат за 4 роки

UA.NEWS 06 Лютого 2023 11:46

Українка Леся Цуренко у фіналі турніру WTA у Таїланді програла китаянці Чжу Лінь, але показала свій найкращий результат за останні чотири сезони.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У неділю, 5 лютого, Леся Цуренко, яка займає у світовому рейтингу 136-те місце,  поступилася Чжу Лінь (54) з рахунком 4:6, 4:6.

Цуренко вийшла до фіналу турніру WTA (Жіночої тенісної асоціації) вперше з 2019 року. За кар'єру 33-річна українка виграла чотири турніри WTA. Раніше вона володіла званням першої ракетки України.

Турнір WTA в Таїланді, Хуахін, Таїланд

Фінал

Леся Цуренко (Україна) - Чжу Лінь (Китай) 4:6, 4:6.

Раніше українка Леся Цуренко знялася під час матчу з росіянкою Анастасією Потаповою у першому колі турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Abierto Akron Zapopan у Гвадалахарі (Мексика) із призовим фондом $239,477 тис.

Перемогами українських тенісистів Олексія Крутих і Лесі Цуренко завершилися матчі першого кваліфікаційного раунду Відкритого чемпіонату Австралії. першого кваліфікаційного раунду Відкритого чемпіонату Австралії.

Тріумфом представників України – Лесі Цуренко та Олексія Крутих – завершилися фінальні матчі кваліфікації до Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу.