+8° Київ +10° Варшава +14° Вашингтон

Олег Бесараб 04 Березня 2020 23:00

Компанія Mattel до 8 березня випустила серію ляльок Барбі, моделями для яких стали жінки, успішні у різних сферах життя. Серед них - українська фехтувальниця та олімпійська чемпіонка Ольга Харлан.

Barbie Celebrates Role Models

В рамках проекту Dream Gap до 60-річчя компанії Mattel та Міжнародного жіночого дня  випустили нову колекцію із 60 ляльок, кожна з яких є прототипом успішних жінок зі сфери спорту, культури, мистецтва, моди, політики чи науки. Крім Ольги Харлан, серед моделей є співачка LIRA, журналістка Іта Баттроз, художниця Фріда Кало, математик Кетрін Джонсон та інші видатні особистості, які можуть стати для дітей справжнім взірцем для наслідування. Таким чином дівчаток знайомлять з історіями жінок з усіх прошарків суспільства, щоб показати їм, що самі вони можуть стати ким захочуть.

Нагадаємо, у січні українська шаблістка Ольга Харлан у фіналі Кубка світу з фехтування у Монреалі здобула перемогу над росіянкою Ольгою Нікітіною із нищівним рахунком 15:7.

Раніше Харлан посіла перше місце у загальному заліку Кубка світу-2018. Також Харлан виграла «золото» Гран-Прі Сеула. Турнір є відбірковим на Олімпійські ігри-2020 у Токіо.

Національний олімпійський комітет назвав шаблістку Ольгу Харлан найкращою спортсменкою грудня 2019 року.