+12° Київ +7° Варшава +15° Вашингтон

Футзальна збірна України переграла Нідерланди у відборі до ЧС-2024

UA.NEWS 12 Жовтня 2022 10:12

Перемогою національної команди України над збірною Нідерландів завершився черговий матч кваліфікації перед чемпіонатом світу-2024 з футзалу.

Про це свідчить результат поєдинку.

Матч між командами Україна – Нідерланди у ЧС-2024, кваліфікація, 3-й тур, група 11, закінчився з результатом 4:2.

Голи: Шотурма, 6, Корсун, 10, 40, Абакшин, 12 – Бузамбу, 14, 14, вилучення: Бузамбу, 33.

«Синьо-жовті» провели ударний стартовий відрізок. Упродовж перших 12-ти хвилин підопічні Олександра Косенка забили три м'ячі без відповіді. Відкрив рахунок Шотурма – вінгер отримав передачу з аута та пробив низом із дистанції, а кіпер пропустив м'яч під собою.

Згодом в обіймах партнерів опинився Корсун, який підхопив м'яч у центрі майданчика, протягнув сферу ближче до воріт та влучно пробив. А розгромним рахунок зробив Абакшин – нападник прийняв м'яч перед воротами, замахом прибрав голкіпера та оборонця і відправив м'яч у сітку.

Щоправда, нідерландці швидко оговталися та зуміли забити двічі впродовж хвилини. Голеадор «помаранчевих» Бузамбу спершу в два дотики скористався поперечною передачею партнера, а згодом потужно пробив у площину після прийому м'яча на відскоку.

Та згодом нападник перетворився з героя в антигероя, заробивши вилучення на 33-й хвилині. Намагаючись штурмувати ворота збірної України під завісу матчу, тренерський штаб Нідерландів випустив ще одного польового виконавця замість воротаря і отримав "парашут" від Абакшина з власної половини.

Завдяки цій перемозі українська збірна закріпила лідерство в кваліфікаційній групі. В активі «синьо-жовтих» 6 очок із шести перед двома виїзними поєдинками. 9 листопада українці зіграють проти Косова, а 8 березня – проти Нідерландів.

Нещодавно збірна України дізналася розклад своїх матчів у відбірковому турнірі на Чемпіонат Європи 2024 року. «Синьо-жовті» розпочнуть кваліфікацію на континентальну першість наприкінці березня 2023 року.

Прикрою нічиєю з мадридським «Реалом» завершився для донецького «Шахтаря» 4-й тур групового етапу Ліги чемпіонів 2022/23.

Голкіпер донецького «Шахтаря» Анатолій Трубін зробив 19 сейвів в трьох стартових турах групового етапу Ліги чемпіонів. 21-річний українець є лідером турніру сезону 2022/23 за цим показником.

Нападника німецького «Лейпцига» Андре Сілву визнано найкращим гравцем 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.