+18° Київ +19° Варшава +13° Вашингтон

Німеччина у феєричному матчі «перестріляла» Коста-Рику, але вилетіла з ЧС-2022

jour12 02 Грудня 2022 10:16

Збірна Німеччини обіграла команду Коста-Рики в матчі 3-го туру групи E чемпіонату світу-2022 з футболу. Поєдинок на стадіоні «Ель-Байт» в Ель-Хаурі завершився з рахунком 2:4.

Перший тайм не вийшов багатий на голи. Єдиний м'яч на 10-й хвилині забив німецький нападник Серж Гнабрі.

Друга половина зустрічі стала набагато цікавішою. На 58-й хвилині костариканці несподівано зрівняли рахунок зусиллями Єльцина Техеди, після чого на 70-й хвилині вони вже були попереду – допоміг автогол Мануеля Ноєра.

Тож німцям довелося наздоганяти, з чим команда Ганс-Дітер Фліка зуміла впоратися. На 73-й хвилині Кай Гаверц знову відновив паритет у протистоянні.

У кінцівці Бундестім дотиснула непоступливого суперника. Голи Гаверца та Нікласа Фуллькруга на 85-й і 89-й хвилинах відповідно принесли німцям перемогу.

У 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Данії виявилась слабшою за Австралію.

У 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Польщі поступилась команді Аргентини.

Нещодавно в поєдинку другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Данії зустрічалася з національною командою Франції.

У захисника збірної Саудівської Аравії Яссера аль-Шахтарі, після зіткнення з власним голкіпером у матчі чемпіонату світу проти Аргентини, діагностували перелом щелепи.