$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+15° Київ +20° Варшава +27° Вашингтон

Історичний рекорд Салаха: «Ліверпуль» розгромив суперника в ЛЧ, забивши сім голів

UA.NEWS 13 Жовтня 2022 14:18

У середу, 12 жовтня, «Ліверпуль» у рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів грав у гостях проти шотландського «Рейнджерс».

Поєдинок завершився розгромною перемогою підопічних Юргена Клоппа з рахунком 7:1, повідомляє «Уніан».

На 17-й хвилині Скотт Арфілд відкрив рахунок у поєдинку, але в середині першого тайму гості змогли відігратися зусиллями Роберто Фірміно.

У другій половині зустрічі забивали вже тільки «червоні»: бразильський форвард мерсисайдців вивів свою команду вперед, зробивши дубль, Дарвін Нуньєс забив третій м'яч, Мохамеду Салаху знадобилося шість хвилин, щоб оформити хет-трик, а остаточний результат встановив Харві Елліотт.

Зустріч між командами «Рейнджерс» - «Ліверпуль» закінчилася з рахунком 1:7. Голи: Арфілд, 17 - Фірміно, 24, 55, Нуньєс, 66, Салах, 76, 80, 81, Елліотт 87

«Рейнджерс»Макгрегор, Таверньє, Голдсон (Кінг, 46), Бен Девіс, Барішіч, Джек (Стівен Девіс, 61), Ландстрем, Сакала( Матондо, 76), Арфілд, Кент (Райт, 77), Чолак (Морелос, 76).

«Ліверпуль»:Аліссон, Гомес, Конате (Мілнер, 79), ван Дейк, Цимікас (Робертсон, 68), Елліотт, Хендерсон (Тьяго, 67), Фабіньо, Карвалью, Фірміно (Жота, 73), Нуньєс (Салах, 69).

Попередження: Гомес, 90.

Варто відзначити, що Мохамед Салах, забивши три голи за 6 хвилин, встановив новий рекорд Ліги чемпіонів. Він став автором найшвидшого хет-трику в історії турніру. Форвард «Ліверпуля» випередив Бафетімбі Гоміса, який в 2011 році забив три голи за 8 хвилин, а також Майка Ньюелла, який в 1995 році відзначився тричі за 9 хвилин.

Після чотирьох турів «Ліверпуль» з дев'ятьма очками займає друге місце в своєму квартеті, відстаючи на три бали від «Наполі», який вже забезпечив собі місце в плей-офф Ліги чемпіонів. На третьому рядку йде «Аякс» з трьома пунктами. «Рейнджерс» всі свої чотири матчі програв.

Раніше були зіграні другі 8 поєдинків 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів. «Наполі» сенсаційно відвантажив 4 голи «Ліверпулю», а український нападник Роман Яремчук вийшов на заміну на 64-й хвилині в матчі проти «Баєра» - це дебют гравця збірної України за «Брюгге» в рамках ЛЧ.

Зірковий форвард Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду перед матчем 2-го туру чемпіонату Англії проти Ліверпуля принизив легенду «червоних» Джеймі Каррагера.

Київське «Динамо» опинилося в списку найуспішніших команд, які виступають на єврокубковій арені. Так, «біло-сині» розташувалися на дев’ятій сходинці клубів, які завоювали найбільше пунктів для своїх асоціацій до таблиці коефіцієнтів, починаючи з сезону-1955/56.