$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+14° Київ +15° Варшава +12° Вашингтон

Клуб екс-тренера Шахтаря завдав принизливої поразки Ліверпулю в АПЛ (відео)

jour12 16 Січня 2023 09:54

У суботу, 14 січня, в рамках 20-го туру чемпіонату Англії з футболу «Брайтон» зустрічався з «Ліверпулем».

Зустріч проходила на стадіоні «Фалмер - Зе Амекс» і завершився сенсаційною перемогою команди Роберто де Дзербі.

У першому таймі команди забитими м'ячами не відзначилися, проте перевага по володінню і ударам була повністю на боці господарів. У другій половині зустрічі футболісти "Брайтона" зуміли реалізувати свої моменти. Атакуючий півзахисник Соломон Марч зумів оформити дубль за шість хвилин, забивши голи на 47-й і 53-й хвилинах.

Команда Юргена Клоппа намагалася переломити ситуацію на полі, але в підсумку пропустила третій м'яч. Сталося це на 82-й хвилині, коли Денні Уелбек після передачі Соломона Марча встановив підсумковий рахунок цієї зустрічі - 3:0.

«Брайтон» - «Ліверпуль» - 3:0

«Брайтон»: Санчес, Данк (Уебстер, 91), Колуілл, Еступіньян, Гросс, Мак Аллістер (Сармієнто, 83), Кайседо, Мітома (Лемпті, 91), Лаллана (Велтман, 66), Марч, Фергюсон (Уелбек, 66)

«Ліверпуль»: Аліссон, Александер-Арнольд, Матіп (Гомес, 69), Конате, Робертсон, Фабіньо (Доак, 69), Алькантара, Хендерсон (Кейта, 69), Окслейд-Чемберлен (Елліот, 69), Салах, Гакпо

Попередження: Данк, 17 - Матіп, 18, Хендерсон, 30, Александр-Арнольд, 65

Огляд матчу:

Перемога в цій грі дозволила «Брайтону» обійти «Ліверпуль» в турнірній таблиці АПЛ. «Чайки» з 30 балами йдуть на 7-й позиції, а «червоні» з 28 очками розташувалися на 9-й сходинці.

У наступному турі АПЛ «Брайтон» зіграє проти «Лестера» на виїзді, а «Ліверпуль» на своєму полі прийме «Челсі». Обидва матчі заплановані на 21 січня.

Іспанський «Реал» викупить у «Шахтаря» права на бразильця Вінісіуса Тобіаса, який виступає за мадридців на правах оренди.

3 січня відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» мінімально обіграв «Касереньо».

Також футболіст португальської «Бенфіки» і національної збірної Аргентини Енцо Фернандес може перейти в мадридський «Реал».