+9° Київ +7° Варшава +16° Вашингтон

Малиновський забив гол та став найкращим гравцем матчу проти «Мілану»

UA.NEWS 22 Серпня 2022 13:13

Український футболіст Руслан Малиновський забив гол та був визнаний найкращим гравцем «Аталанти» у матчі чемпіонату Італії проти «Мілану». WhoScored поставив українцю за гру оцінку 7,5, яка виявилася найвищою серед усіх футболістів команди з Бергамо.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Малиновський вийшов у стартовому складі «Аталанти» та відкрив рахунок на 29-й хвилині. Загалом він відіграв 72 хвилини та був замінений.

У підсумку «Аталанта» та «Мілан» звели матч внічию - 1:1. Після 2 турів чемпіонату Італії в обох клубів по 4 очка, бергамці йдуть в турнірній таблиці четвертими, а міланці - третіми.

29-річний Руслан Малиновський у новому сезоні взяв участь у двох матчах, забив 1 гол та віддав 1 результативну передачу.

2-й тур Чемпіонату Італії пройшов 21 серпня. Зіграли команди «Аталанта» - «Мілан» - 1:1, голи забили Малиновський, 29, та Беннасер, 68.

Раніше у 3-му раунді кваліфікації Ліги конференцій луганська «Зоря» перемогла румунську «Університатю Крайову». Матч-відповідь «Університатя» - «Зоря» пройде 11 серпня в Крайові.

На тлі чуток про своє бажання піти зірковий футболіст Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду відмовився від пропозиції від одного із клубів Саудівської Аравії в 275 млн євро за два роки.

Захисник збірної України та донецького Шахтаря Микола Матвієнко може стати гравцем амстердамського Аякса.