+12° Київ +18° Варшава +10° Вашингтон

«Манчестер Сіті» вилетів з Кубка англійської ліги від найгіршої команди АПЛ (відео)

jour12 12 Січня 2023 14:31

«Манчестер Сіті» не зумів пробитися до півфіналу Кубка англійської ліги, сенсаційно програвши в 1/4 фіналу «Саутгемптону», який наразі посідає останнє місце в Прем'єр-лізі. Зустріч на стадіоні «Сент-Меріс» завершилася з рахунком 2:0.

Обидва голи господарі забили ще в першому таймі – відзначися Секу Мара та Мусса Дженепо на 23-й і 28-й хвилинах відповідно.

Таким чином, команда Хосепа Гвардіоли несподівано завершила свої виступи в Кубку англійської ліги.

Уже відомі півфінальні пари турніру: «Саутгемптон» – «Ньюкасл», «Ноттінгем Форест» – «Манчестер Юнайтед». Перші матчі будуть зіграні 24 січня, а поєдинки у відповідь відбудуться 31 січня.

Іспанський «Реал» викупить у «Шахтаря» права на бразильця Вінісіуса Тобіаса, який виступає за мадридців на правах оренди.

3 січня відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» мінімально обіграв «Касереньо».

Також футболіст португальської «Бенфіки» і національної збірної Аргентини Енцо Фернандес може перейти в мадридський «Реал».