$ 39.6 € 43.07 zł 10.1
+18° Київ +23° Варшава +16° Вашингтон

Матч грандів аргентинського футболу завершився достроково через сім вилучень у команді - відео

jour12 07 Листопада 2022 14:41

Фінальний матч Трофея чемпіонів Аргентини між Бока Хуніорс та Расінгом завершився достроково через сім вилучень у першій команді.

Основний час зустрічі завершився внічию з рахунком 1:1. Наприкінці ж другого тайму суддя вилучив по одному гравцю у складах обох команд.

Доля поєдинку вирішилася в додатковий час. На 100-й хвилині Бока Хуніорс залишився вдев'ятьох після вилучення Алана Варели.

Расінг, маючи чисельну перевагу, зміг забити наприкінці другого тайму додаткового часу. Але дограти матч командам не судилося.

Після голу Расінга суддя вилучив ще п'ятьох гравців Бока Хуніорс (один із них перебував на лаві запасних) і зупинив гру, оскільки у номінальних господарів на полі залишилося лише п'ять футболістів.

Цікаво, що червоні картки у складі команди з Буенос-Айресу отримали два гравці, які виступали в Україні — Луїс Адвінкула та Карлос Сомбрано.

У 1-му турі групового етапу Ліги чемпіонів французький ПСЖ переміг італійський «Ювентус».

Президент мадридського «Реала» Флорентіно Перес поділився думками з приводу нападника Кіліана Мбаппе, який продовжив контракт із ПСЖ замість переходу до іспанського клубу.