+14° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Мексика перемогла Саудівську Аравію, але вилетіла з чемпіонату світу

jour12 01 Грудня 2022 08:59

У 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Мексики перемогла Саудівську Аравію.

Матч проходив у Лусаїлі і закінчився з рахунком 2:1 на користь Мексики. У ворота Саудівської Аравії забили Луїс Чавес і Генрі Мартін.

У Мексики до останніх хвилин залишались шанси на вихід у плей-офф, для цього їм потрібно було перемогти з перевагою у 3 голи. Але на 95-й хвилині Салем Аль-Давсарі позбавив мексиканців шансів на 1/8 фіналу.

Після 3-х матчів перемогу у групі C здобула команда Аргентини, яка набрала 6 очок. З другого місця у плей-офф ЧС-2022 також вийшла команда Польщі, у них 4 бали.

Чотири очки також набрала Мексика, але за додатковими показниками вони поступились полякам. Остання позиція і 3 бали у Саудівської Аравії.

В 1/8 фіналу ЧС збірна Аргентини зіграє проти Австралії. Суперник Польщі - Франція.

ЧС-2022

3-й тур. Група C

30 листопада

Саудівська Аравія - Мексика 1:2

Голи: Аль-Давсарі, 90+5 - Мартін, 47, Чавес, 52

У 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Данії виявилась слабшою за Австралію.

У 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Польщі поступилась команді Аргентини.

Нещодавно в поєдинку другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Данії зустрічалася з національною командою Франції.

У захисника збірної Саудівської Аравії Яссера аль-Шахтарі, після зіткнення з власним голкіпером у матчі чемпіонату світу проти Аргентини, діагностували перелом щелепи.