+4° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

«Минай» і «Колос» не виявили сильнішого в матчі УПЛ із двома пенальті

UA.NEWS 05 Вересня 2022 18:26

Бойовою нічиєю завершилася зустріч 3-го туру Прем'єр-ліги між закарпатським «Минаєм» і ковалівським «Колосом».

Про це свідчить результат поєдинку.

Матч третього туру Прем'єр-ліги України між командами «Минай» та «Колос» закінчився з рахунком 1:1.

Голи:Кулієв, 4 – Оріховський, 32 (пенальті).

Нереалізований пенальті: Вишневський, 36 (М).

Довго команди не запрягали. Уже на 2-й хвилині «хлібороб» Безбородько протиснув оборонця «Миная», але відпустив від себе м'яч і змарнував нагоду відкрити рахунок. А ось закарпатці у відповідь відразу ж забили.

Гол організувала зв'язка Горін-Кулієв. Перший із глибини правого флангу класно закинув за спину Золотову, а другий – підхопив м'яч і з кута штрафного майданчика влучно пробив під голкіпером.

«Колос» оговтався ближче до середину тайму. Знову в епіцентрі подій опинився Безбородько. Форвард гостей спершу непогано пробив головою після прострілу Оріховського – поруч зі стійкою. А згодом заробив на собі фол і дозволив тому ж Оріховському зрівняти рахунок із 11-метрової позначки.

«Минай» міг відновити перевагу в один м'яч за якихось чотири хвилини. Однак, Вишневський опинитися в обіймах партнерів після пенальті не зумів. Його постріл після порушення правил на Кулієві прийняла на себе стійка...

У дебюті другого тайму закарпатці не використали ще один момент. Це Кулієв перспективно подав із лівого флангу, але Волинець потягнув із кута гарний удар Твердохліба головою.

А ближче до фінального свистка до перемоги вже були близькі ковалівці. Оріховський наважився потужно пробити під перекладину на вході в штрафний майданчик, та його удар парирував Бандура. Лисенко зіграти ж на добиванні не зміг.

Зрештою, попри бажання обох колективів, більше в цей день не забив ніхто. Нічия дозволила «Минаю» набрати перше очко в сезоні та залишити позаду сенсаційних аутсайдерів із «Ворскли» та «Динамо», а також львівський «Рух».

Раніше донецький «Шахтар» визначився зі списком футболістів, які зможуть зіграти у матчах нового сезону Ліги чемпіонів. У заявку «Шахтаря» потрапили 27 футболістів.

Колишній півзахисник донецького «Шахтаря» бразилець Жадсон оголосив про завершення кар’єри.

Донецький «Шахтар» продовжив український вектор підсилення команди. Вітчизняний гранд повернув на батьківщину з Європи нападника Мар’яна Шведа.