$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+13° Київ +23° Варшава +23° Вашингтон

На Олімпіаді змінився лідер медального заліку

UA.NEWS SAV 07 Лютого 2022 22:10

Швеція потіснила Норвегію з першого місця в медальному заліку після третього дня Олімпійських ігор у Пекіні.

Про це свідчить інформація на офіційному сайті Олімпіади.

В третій день Олімпіади відбулися змагання в 11 видах спорту, в яких було розіграно 9 комплектів медалей.

За підсумками третього дня Україна не виграла жодної нагороди.

Цього дня найвищим досягненням для України стали 10-те і 11-те місце в індивідуальних перегонах у біатлоні, яке посіли Юлія Джима та Ірина Петренко.

Крім того, день відзначився історичним досягненням нідерландської ковзанярки Ірен Вюст, яка завоювала 5-е індивідуальне золото на п’ятій Олімпіаді.

Перше місце у медальному заліку після третього дня ігор перехопила Швеція з трьома золотими медалями в активі.

На другому місці розташувалася ОКР (команда російського олімпійського комітету Росії) з двома золотими, трьома срібними і двома бронзами.

Третю позицію обіймають Нідерланди з двома золотими, двома срібними та однією бронзовою нагородами.

Нагадаємо, з 4 по 20 лютого в Пекіні тривають зимові Олімпійські ігри 2022 року. У змаганнях беруть участь понад 4 тисячі спортсменів у 15 видах спорту. Україну на Іграх представляють 45 учасників, які змагаються у рекордних для нашої країни 12 видах спорту.

7 лютого на Олімпійських іграх у Пекіні українські спортсмени продемонстрували найкращий результат у своїй історії в чоловічому швидкісному спуску – даунхіллі.

За підсумками першого дня змагань Олімпіади, у загальному медальному заліку лідирувала збірна Норвегії.