+12° Київ +3° Варшава +10° Вашингтон

Кривдник «Динамо» забрав нагороди тренеру та футболісту туру УПЛ

jour12 16 Травня 2023 14:25

Українська Прем'єр-ліга за підсумками 26-го туру вітчизняної першості назвала найкращих гравця і тренера. Обидва призи дісталися представникам одеського «Чорноморця».

Півзахисник «моряків» Олександр Демченко – футболіст 26-го туру в Прем'єр-лізі. Він оформив дубль у виїзному поєдинку одеситів проти київського «Динамо» (3:2).

Хавбек забив по м'ячу в кожному з таймів. На 11-й хвилині Демченко подвоїв перевагу «Чорноморця», коли після навісу Бадібанги головою відправив м'яч у ворота. А в другій половині він вирвав для «моряків» перемогу – отримав пас перед штрафним майданчиком і поцілив у лівий нижній кут.

Натомість керманич «Чорноморця» Роман Григорчук став найкращим тренером туру. Навесні його підопічні набрали 18 очок за 11 матчів чемпіонату України. 58-річний фахівець завдав першої поразки Олександру Шовковському, який тренує «Динамо» в статусі в. о. головного тренера.

Найкращих у звітному турі Прем'єр-ліги традиційно визначила Експертна рада. До неї увійшли імениті вітчизняні футболісти та тренери – Олег Венглинський, Іван Гецко, Сергій Нагорняк, Йожеф Сабо, Олександр Сопко, Олег Федорчук, Анатолій Чанцев, Ігор Шуховцев, Степан Юрчишин, Ігор Яворський.

Нещодавно київське «Динамо» оголосило про підписання 19-річного північномакедонського півзахисника з клубу Шкендія Решата Рамадані.

Венесуельський форвард Ерік Рамірес повернувся до київського «Динамо».

Польський захисник Томаш Кендзьора дуже хотів покинути київське «Динамо» через війну в Україні, розповыв футбольний агент Шимон Пакановський.