+14° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

Один з лідерів «Динамо» отримав жахливу травму в матчі Ліги Європи з «Фенербахче»: на скільки він вибув

UA.NEWS 09 Вересня 2022 15:33

Півзахисник київського «Динамо» Микола Шапаренко достроково завершив поєдинок 1-го туру групового раунду Ліги Європи проти «Фенербахче» через серйозне пошкодження.

23-річний футболіст «біло-синіх» та збірної України на 67-й хвилині матчу в Стамбулі був змушений залишити поле на ношах, повідомляє Telegram-канал Динамо Київ Inside.

Шапаренко травмувався, коли з порушенням правил намагався відібрати м'яч у суперника. Замість нього на поле вийшов Володимир Шепелєв.

Травма Шапаренка виявилася дуже серйозною. В українця діагностували розрив хрестоподібних зв'язок коліна. Він ризикує більше не зіграти до кінця 2022 року.

Зазначимо, що це велика втрата не лише для «Динамо», а й для збірної України. У вересні команда Олександра Петракова проведе заключні поєдинки Ліги націй. «Синьо-жовті» зіграють із Шотландією 21-го та 27 вересня та з Вірменією - 24-го.

Як відомо, «Динамо» прикро поступилося «Фенербахче» (2:1), пропустивши вирішальний гол вже у компенсований до другого тайму час.

Київське «Динамо» увійшло до цікавого рейтингу другого за престижністю клубного турніру континенту - Ліги Європи.

Мірча Луческу після поразки 0:3 від «Дніпра-1» заявив, що, можливо, провів останній матч на посаді головного тренера київського «Динамо».

На початку серпня повідомлялося, що нападник київського Динамо Владислав Супряга через травму пропустить близько двох-трьох місяців.