$ 39.4 € 42.34 zł 9.78
+21° Київ +18° Варшава +18° Вашингтон

Олімпіада-2020: українська веслувальниця вийшла у півфінал

UA.NEWS 04 Серпня 2021 12:28

Сьогодні у Токіо українська веслувальниця Людмила Лузан виграла перший заїзд та вийшла у півфінал.

Про це повідомляє УНН.

На Олімпіаді у Токіо відбулися заїзди у каное-одиночках серед жінок. Українка Людмила Лузан виграла перший заїзд на 200 м. Із результатом — 45,571 секунди вона пройшла до півфіналу, який проведуть 5 серпня.

Напарниця Лузан Анастасія Четверікова фінішувала четвертою і згодом виступатиме у чвертьфіналі.

Як відомо, раніше Людмила Лузан стала чемпіонкою Європи з веслування на байдарках та каное.

У червні у Познані на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках та каное збірна України здобула 8 нагород.

Українська борчиня Алла Черкасова зайняла третє місце на олімпійських змаганнях з греко-римської боротьби у категорії до 68 кг.

Український борець греко-римського стилю, нардеп Жан Беленюк вийшов у фінал олімпійських змагань у категорії до 87 кг.

Перед цим Беленюк переміг суперника з Алжиру і вийшов у півфінал Олімпіади.

Також на Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські каноїсти Алтухов і Янчук впевнено вийшли в півфінал змагань. Спортсмени фінішували другими в чвертьфінальному заїзді на дистанцію 1000 м в змаганнях каное-двійок.

Український плавець Романчук в запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла у представниці Казахстану Олени Рибакіна і завоювала «бронзу» на Олімпійських іграх в Токіо.