$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+25° Київ +25° Варшава +18° Вашингтон

Приголомшливий камбек: Манчестер Сіті у вогняному матчі АПЛ переміг Тоттенхем (відео)

jour12 20 Січня 2023 15:09

У четвер, 19 січня, відбувся перенесений матч 7-го туру англійської Прем'єр ліги, в якому «Манчестер Сіті» грав проти «Тоттенхема».

Поєдинок пройшов на стадіоні «Етіхад» і завершився

Рахунок у грі відкрили футболісти «Тоттенхема» - на 44-й хвилині відзначився шведський вінгер Деян Кулусевскі. На 45+2-й хвилині матчу Емерсон Роял подвоїв перевагу "шпор".

Другий тайм поєдинку розпочався з двох швидких голів «Манчестер Сіті» - на 51-й хвилині Хуліан Альварес забив, а на 53-й відзначився норвезький голеадор Ерлінг Холанд.

На 63-й хвилині гол Ріяда Мареза дозволив "городянам" повести в рахунку. Алжирський вінгер забив з передачі Родрі.

Наприкінці зустрічі Марез оформив дубль, встановивши фінальний рахунок на табло - 4:2.

«Манчестер Сіті» - «Тоттенхем» - 4:2

Голи: Альварес, 51, Холанд, 53, Марез, 63, 90 - Кулусевскі, 44, Емерсон, 45+2

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Льюїс (Уокер, 83), Стоунз, Аканджі, Аке, Гюндоган (Бернарду Сілва, 81), Гріліш, Родрі, Марез, Холанд, Альварес

«Тоттенхем»: Льоріс, Емерсон (Ришарлісон, 78), Дайєр, Девіс (Лангле, 78), Ромеро, Перішич (Сессеньйон, 69), Хейбьєрг, Бентанкур (Біссума, 75), Кулусевскі, Сон Хин Мін, Кейн

Попередження: Марез (21), Ромеро (23), Хейбьєрг (31)

Огляд матчу:

За 19 зіграних турів «Манчестер Сіті» набрав 42 очки і займає друге місце в турнірній таблиці АПЛ. «Тоттенхем» з 33 балами йде на 5-й позиції. Лідирує в турнірній таблиці лондонський «Арсенал» з 47 балами в активі.

У наступному турі АПЛ «Манчестер Сіті» зіграє проти «Вулверхемптона» 22 січня, а «Тоттенхем» днем пізніше поміряється силами з «Фулхемом».

У неділю, 15 січня, відбувся фінальний поєдинок Суперкубка Іспанії з футболу, в якому «Барселона» грала проти «Реала».

Іспанський «Реал» викупить у «Шахтаря» права на бразильця Вінісіуса Тобіаса, який виступає за мадридців на правах оренди.

3 січня відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» мінімально обіграв «Касереньо».

Також футболіст португальської «Бенфіки» і національної збірної Аргентини Енцо Фернандес може перейти в мадридський «Реал».