+12° Київ +9° Варшава +11° Вашингтон

Проценко приніс Україні четверту медаль ЧЄ з легкої атлетики

UA.NEWS 06 Березня 2023 12:34

Український легкоатлет Андрій Проценко здобув срібло чемпіонату Європи у приміщенні у стрибках у висоту.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У Стамбулі Проценко у фіналі вже у першій спробі показав результат 2,29 м, якого у підсумку вистачило, аби здобути срібну медаль. Чемпіоном Європи став нідерландець Дауе Амельс, який стрибнув на 2,31 м. Бронза у бельгійця Томаса Кармоя, який здолав планку на висоті 2,29 м, але програв українцю за спробами.

У 2022 році Андрій Проценко здобув бронзу чемпіонатів світу та Європи на відкритому повітрі.

Для збірної України медаль Проценка стала четвертою на ЧЄ-2023 в Туреччині.

Раніше у стрибках у висоту Ярослава Магучих виграла золото, а Катерина Табашник - бронзу. Роман Кокошко з національним рекордом став третім у штовханні ядра.

ЧЄ-2023 з легкої атлетики в залі

Стамбул, Туреччина, 5 березня.

Чоловіки. Стрибки у висоту.

>1. Дауе Амельс (Нідерланди) – 2,31 м

2. Андрій Проценко (Україна) – 2,29 м

3. Томас Кармой (Бельгія) – 2,29 м

Раніше українка Ірина Геращенко піднялася на найвищий щабель п’єдесталу на престижних легкоатлетичних змаганнях в італійському Удіне.

Також українська стрибунка у висоту Юлія Левченко перемогла на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії «Silver» у французькому Мондевілі. Юлія Левченко виграла перший міжнародний старт поточного сезону.

А українській легкоатлетці Ярославі Магучіх пригадали обійми з росіянкою Марією Ласіцкене на Олімпіаді-2020.