+10° Київ +16° Варшава +3° Вашингтон

Українська легкоатлетка виграла престижний турнір в Італії

UA.NEWS 10 Лютого 2023 20:04

Українка Ірина Геращенко піднялася на найвищий щабель п'єдесталу на престижних легкоатлетичних змаганнях в італійському Удіне.

У секторі для стрибків у висотку українська спортсменка випередила двох австралійських суперниць, стрибнувши на 1.93 м, пише видання ZN.ua.

Перемога Геращенка стала можливою завдяки меншій кількості використаних спроб.

Для Ірини це вже друга перемога цього сезону. Раніше вона тріумфувала на турнірі в Нанті з таким самим результатом 1,93 м, встановивши рекорд турніру.

Додамо, що особистий рекорд Геращенка – 2,00 м. Також Геращенко посіла друге місце на турнірі у Коттбусі, стрибнувши на 1,96 м.

Нагадаємо, що Ірина Геращенко є дворазовим срібним призером Універсіади, а на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо посіла четверте місце з результатом 198 см.

Також українська стрибунка у висоту Юлія Левченко перемогла на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії «Silver» у французькому Мондевілі. Юлія Левченко виграла перший міжнародний старт поточного сезону.

Раніше українська дзюдоїстка Дар’я Білодід виграла бронзову медаль турніру Grand Slam в категорії до 57 кг.

Українка Леся Цуренко у фіналі турніру WTA у Таїланді програла китаянці Чжу Лінь, але показала свій найкращий результат за останні чотири сезони.