+9° Київ +14° Варшава +3° Вашингтон

«Реал» з Луніним переміг «Барселону» в Ель Класіко та став лідером чемпіонату Іспанії

UA.NEWS 17 Жовтня 2022 10:00

Мадридський «Реал» переміг «Барселону» з рахунком 3:1 в матчі 9-го туру іспанського Ла Ліги та став лідером чемпіонату. «Реал» відкрив рахунок на 12-й хвилині, коли Бензема вдало зіграв на добиванні після того, як тер Штеген парирував удар Вінісіуса.

Мадридці подвоїли перевагу ще до перерви — Вальверде поцілив у ворота потужним ударом здалеку, повідомляє видання НВ.

На 83-й хвилині Торрес відквитав один гол та відновив інтригу в матчі, проте уже в компенсований час Родріго ударом з пенальті поставив крапку в матчі.

За «Реал» весь матч відіграв український голкіпер Андрій Лунін.

«Реал» набрав 25 очок та став одноосібним лідером чемпіонату Іспанії, а «Барселона» з 22 балами йде на другому місці.

Зустріч команд «Реал» — «Барселона» закінчилася з рахунком 3:1

Голи: Бензема, 12, Вальверде, 35, Родріго, 90+1 — Торрес, 83

Раніше український голкіпер «Реалу» Андрій Лунін заявив, що мадридці заслужили на забитий гол у грі Ліги чемпіона проти «Шахтаря».

Захисник мадридського «Реала» Антоніо Рюдігер серйозно постраждав під час матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти донецького «Шахтаря». 29-річний німецький футболіст зрівняв рахунок на останній хвилині компенсованого часу.

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевич заявив, що Карло Анчелотті, який очолює «Реал», визнав, що мадридці не заслуговували на нічию у матчі Ліги чемпіонів.