$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+10° Київ +7° Варшава +22° Вашингтон

Рейтинг WTA: Цуренко увійшла до топ-30, Світоліна втрачає силу

UA.NEWS SAV 17 Липня 2017 16:26

За результатами виступу на Вімблдонському турнірі, українська тенісистка Леся Цуренко встановила особистий рекорд у рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Друга ракетка України вперше у кар'єрі зуміла подолати два стартові раунди, що дозволило їй увійти до топ-30 найкращих тенісисток світу, повідомляється на сайті WTA.

Цуренко поліпшила своє попереднє досягнення на чотири позиції і в оновленому рейтингу посідає 29 сходинку.

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна, незважаючи на вихід до 1/8 фіналу Вімблдону, опустилася на одну позицію в рейтингу і втратила 6 сходинок. Її випередила переможниця Вімблдону-2017 Гарбінє Мугуруса, яка здійснила стрибок одразу на 10 позицій.

Першою ракеткою світу стала спортсменка з Чехії Кароліна Плішкова. Вона скинула з «трону» Ангелік Кербер, яку також випередила румунка Сімона Халеп.

9 (11). Венус Вільямс (США) - 4461

10 (10). Агнешка Радванська (Польща) - 3985 ...

29 (35). Леся Цуренко (Україна) - 1543 ...

113 (112). Катерина Бондаренко (Україна) - 547 ...

124 (160). Катерина Козлова (Україна) - 477 ...

Нагадаємо, Еліна Світоліна стала першою українською тенісисткою, якій вдалося пробитися у 1/8 Вімблдонського турніру. Однак на цьому етапі вона поступилася Олені Остапенко з Латвії у двох сетах з рахунком 3:6, 6:7 (6) і покинула змагання.

На четвертий день змагань Вімблдонського турніру, українські тенісистки виграли усі свої сети. Леся Цуренко святкувала перемогу двічі – в парному й одиночному розрядах.