$ 39.47 € 42.18 zł 9.77
+21° Київ +12° Варшава +11° Вашингтон

Збірна України з рахунком 11:1 здобула перемогу в історичному для себе матчі на Чемпіонаті світу з сокки

UA.NEWS 12 Вересня 2022 12:08

Українська команда вперше в історії зіграла поєдинок у фінальній частині чемпіонату світу з Socca, який триває в угорському Будапешті.

Про це повідомляє ТСН.

Зазначимо, що Socca - різновид мініфутболу, де грають команди у форматі 6 на 6 гравців, два тайми по 20 хвилин. Від мініфутболу відрізняється кількістю гравців та розміром поля.

Перший чемпіонат світу пройшов 2018 року у Португалії. Цьогорічний ЧС-2022 у Будапешті – третій в історії цього виду спорту, і його пропускає чинний чемпіон – команду РФ відсторонили від турніру через повномасштабне вторгнення в Україну.

Щодо «синьо-жовтих», то вони вперше потрапили на світову першість із цього цього виду спорту. Українська збірна стала однією з 42 учасниць турніру, які були поділені на вісім груп - у кожній по п'ять або по шість збірних. На ЧС збірна України грає у групі F - проти Англії, Португалії, Тунісу та Аргентину.

У першому турі збірна України зустрілася з Тунісом та здобула надпереконливу перемогу з рахунком 11:1. Після першого туру Україна очолила турнірну таблицю групи F. Ще один поєдинок на турнірі закінчився перемогою Англії над Португалією - 4:1.

Наступний матч збірна України проведе у вівторок, 13 вересня, о 15:00. Суперником «синьо-жовтих» буде Португалія.

Жіноча тенісна асоціація (WTA) оприлюднила рейтинг спортсменок станом на 12 вересня. Перша «ракетка» України Ангеліна Калініна зберегла 47-е місце, другою в національному рейтингу стала Марта Костюк.

Стало відомо, з ким зустрінеться збірна України в 1/8 фіналу «Євробаскета-2022».

Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зуміли посісти перше і друге місця у фіналі Діамантової ліги зі стрибків у висоту.