+2° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Українки завоювали «золото» і «срібло» у фіналі Діамантової ліги зі стрибків у висоту

jour12 09 Вересня 2022 09:32

Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зуміли посісти перше і друге місця у фіналі Діамантової ліги зі стрибків у висоту.

У фіналі змагань, крім Магучіх і Геращенко, Україну представляла також і Ірина Левченко. Вона рано завершила свій виступ. Їй вдалося взяти три планки - 1.80, 1.84 і 1.88 метри.

Виступ Геращенко був більш успішним. Вона також змогла взяти 1.80, 1.84 і 1,88 м. На наступному етапі Українка змогла з першої спроби подолати висоту 1.94 м, гарантувавши собі медаль. Магучіх також здолала всі висоти, починаючи з 1.88 м.

У завершальній стадії залишилися три претендентки на «золото» - Магучіх, Геращенко і австралійка Нікола Олеслагерс, але вона незабаром завершила свій виступ, оскільки не змогла здолати висоту 1.97 м.

Геращенко не змогла взяти висоту в 2.00 м і завоювала друге місце на змаганнях. При цьому Магучіх перенесла висоту з 2.00 м до 2.03 і взяла її з останнього стрибка. Таким чином вона завоювала золоту медаль у фіналі Діамантової ліги.

На міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games-2022 ветерани Національної гвардії України Владислав Шатіло, Ігор Галушка та Сергій Наумов здобули три золоті медалі у двох категоріях.

У канадському місті Едмонтон провели велопробіг до Дня Незалежності, маршрут якого було прокладено у вигляді герба України.

Українець Олексій Середа вдруге у кар’єрі здобув золото чемпіонату Європи зі стрибків у воду з платформи 10 м.

Ярослава Магучіх принесла збірній України першу за весь час участі в чемпіонатах Європи золоту медаль в стрибках у висоту серед жінок.

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова здобули золото на Чемпіонаті Європи у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Це друга поспіль їхня перемога.