+19° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Українські нацгвардійці здобули три «золота» на міжнародних змаганнях Warrior Games-2022

UA.NEWS 24 Серпня 2022 14:46

На міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games-2022 ветерани Національної гвардії України Владислав Шатіло, Ігор Галушка та Сергій Наумов здобули три золоті медалі у двох категоріях.

Про це повідомляє у Telegram МВС України.

Владислав Шатіло та Ігор Галушкою здобули золото з веслування, а Сергій Наумов завоював медаль із пауерліфтингу.

Раніше українська зборна здобула на Warrior Games-2022 3 золотих, 7 срібних і 3 бронзових медалі:

• Дмитро Браницький – бронзова медаль в індивідуальній гонці на час на шосейному велосипеді

• Юрій Зекун – бронзова медаль в індивідуальній гонці на час та срібна медаль у груповій гонці на шосейному велосипеді.

Warrior Games — це адаптивні мультиспортивні змагання в США для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали поранень під час виконання службових обов’язків. Програма налічує 12 видів змагань: велоспорт, веслування на тренажерах, пауерліфтинг, легка атлетика, стрільба з лука, гольф, кулькова стрільба, баскетбол на візках, регбі на візках, волейбол сидячі та плавання.

Раніше, на Іграх Нескорених у Гаазі українська команда здобула 16 медалей, серед яких по 5 золотих і срібних, а також 6 бронзових.

У канадському місті Едмонтон провели велопробіг до Дня Незалежності, маршрут якого було прокладено у вигляді герба України.

Українець Олексій Середа вдруге у кар'єрі здобув золото чемпіонату Європи зі стрибків у воду з платформи 10 м.

Ярослава Магучіх принесла збірній України першу за весь час участі в чемпіонатах Європи золоту медаль в стрибках у висоту серед жінок.

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова здобули золото на Чемпіонаті Європи у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Це друга поспіль їхня перемога.