$ 39.47 € 42.18 zł 9.77
+18° Київ +13° Варшава +11° Вашингтон

Україна розгромила Словаччину та вперше за 12 років вийшла на молодіжний чемпіонат Європи з футболу

jour12 28 Вересня 2022 14:23

Молодіжна збірна України у матчі-відповіді плей-офф перемогла Словаччину з рахунком 3:0 та вийшла на чемпіонат Європи з футболу 2023 року.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, проте на старті другої половини зустрічі українці відправили у ворота словаків два м’ячі.

На 48-й хвилині Сікан замкнув простріл Сича, а уже через 6 хвилин форвард оформив дубль, вдало зігравши на добиванні.

Крапку у матчі поставив все той же Сікан, який на 66-й хвилині знову вдало обрав позицію та відправив м’яч у сітку після пасу Криськіва, оформивши хет-трик.

Жеребкування молодіжного чемпіонату Європи відбудеться 18 жовтня о 19.00 за київським часом.

Сам турнір відбудеться у Румунії та Грузії з 21 червня по 8 липня 2023 року.

Україна U21 — Словаччина U21 3:0
Голи: Сікан, 48, 54, 66

Головний тренер збірної України Олександр Петраков заявив, що не веде переговорів з Українською асоціацією футболу про продовження контракту.

Як відомо, 21 вересня, в рамках групового турніру Ліги націй УЄФА національна збірна України на виїзді з розгромним рахунком програла збірній Шотландії. Головний тренер «синьо-жовтих» Олександр Петраков прокоментував результат поєдинку, який прохоил стадіоні на «Хемпден Парк».

Капітан «синьо-жовтих» Андрій Ярмоленко поділився своєю думкою про результат зустрічі.

Після закінчення сезону Ліги націй збірна України з футболу дізналась, у якому кошику вона буде на жеребкуванні кваліфікації Євро-2024.