+9° Київ +9° Варшава +12° Вашингтон

Українець Малиновський допоміг Марселю розбити суперника в чемпіонаті Франції

jour12 16 Січня 2023 09:46

У суботу, 14 січня, в рамках 19-го туру чемпіонату Франції «Марсель» грав проти «Лор'яна».

Матч проходив на стадіоні «Велодром» і завершився перемогою «провансальців» з рахунком 3:1.

Першими вперед у цій зустрічі вийшли футболісти «Лор'яна» - на 29-й хвилині гри Моффі забив у ворота Лопеса. Господарям поля вдалося зрівняти рахунок на табло через 10 хвилин - голом відзначився Колашинац.

У другому таймі голи Жордана Верету і Алексіса Санчеса забезпечили «Марселю» перемогу.

«Марсель» - «Лор'ян» - 3:1

Голи: Колашинац, 39, Верету, 53, Санчес, 59 - Моффі, 28

Український півзахисник Руслан Малиновський, який перебрався в «Марсель» з «Аталанти», вийшов на цей матч у стартовому складі «провансальців» і провів на полі більшу частину матчу. На 66-й хвилині замість нього вийшов Дімітрі Пайє.

Результативними діями українець не відзначився. Відзначимо, що це вже другий матч Руслана у «Марсель». Дебютував Малиновський у новому клубі у матчі 18-го туру Ліги 1 проти «Труа», вийшовши на заміну на 67-й хвилині.

Додамо, що після 19-ти зіграних турів «Марсель» йде на третій позиції в турнірній таблиці першості Франції. В активі «провансальців» 42 набраних очки.

У наступному турі «Марсель» зіграє проти «Монако» на своєму полі. Гра відбудеться 28 січня.

Нагадаємо, один із лідерів збірної України з футболу півзахисник Руслан Малиновський перейшов у французький Олімпік Марсель.