+12° Київ +8° Варшава +23° Вашингтон

Український тенісист вдруге в кар'єрі виграв титул ITF

UA.NEWS 18 Липня 2022 17:06

Українець Олександр Овчаренко став тріумфатором турніру ITF 15 у Словенії. Це другий титул тенісиста у кар'єрі.

Український тенісист Олександр Овчаренко став чемпіоном змагань ITF у словенському місті Літія, пише ТСН.

У вирішальному поєдинку 20-річний тенісист переміг аргентинця за підсумками трьох сетів.

Тенісисти провели на корті 2 години та 56 хвилин. За цей час Овчаренко п'ять разів подав навиліт, припустився однієї подвійної помилки і реалізував п'ять із 16 брейк-пойнтів.

Овчаренко завоював свій другий титул ITF у одиночному розряді. Вперше чемпіоном у одиночці українець став два тижні тому, 3 липня. На турнірі ITF 15 в італійському Бергамо Овчаренко здолав у фіналі місцевого тенісиста Джанмарко Феррарі (6:3, 6:4).

Раніше він також виграв два титули ITF в парному розряді.

В передостанній день Всесвітніх ігор-2022, українська збірна отримала ще 5 медалей. Тепер наша країна на третьому місці у медальному заліку серед всіх команд-учасниць.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна завершила боротьбу в рамках ґрунтового турніру WTA 250 у Будапешті.

Переможцями Вімблдонського тенісному турніру стали серб Новак Джокович та Олена Рибакіна з Казахстану.