+9° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

Українка Дар'я Бірюк стала MVP баскетбольних змагань у штаті Теннессі

jour12 21 Лютого 2024 14:48

Талановита українська баскетболістка Дар'я Бірюк здобула чергову нагороду у США.

Шкільна команда Webb School Athletics, за яку витупає Дар'я, виграла турнір Середнього регіону Дивізіону II-AA
штату Теннессі, а сама Дар'я здобула титул MVP (найбільш цінної гравчині) турніру та увійшла до збірної цих змаганб турніру, передає Укрінформ.

Тепер команда націлена учетверте поспіль виграти чемпіонат штату Теннессі, де здобула право стартуувати з чвертьфіналу плей-офф. Гра

1/4 фіналу відбудеться 23 лютого.

38-річний форвард клубу «Лейкерс» ЛеБрон Джеймс встановив новий рекорд північноамериканської Національної баскетбольної асоціації.

Зірка збірної України Святослав Михайлюк провів перший матч у складі «Шарлотт Горнетс» під егідою Національної баскетбольної асоціації у лютому.

У черговому поєдинку чемпіонату Ноціональної баскетбольної асоціації клуб «Даллас Маверікс» обіграв «Фінікс Санз» — 128:114.

⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.