$ 39.64 € 43.03 zł 10.12
+17° Київ +19° Варшава +25° Вашингтон

Українець Михайлюк результативно дебютував за «Шарлотт»: відео

jour12 16 Лютого 2023 11:08

Зірка збірної України Святослав Михайлюк провів перший матч у складі «Шарлотт Горнетс» під егідою Національної баскетбольної асоціації.

«Шершні» на домашньому паркеті впевнено здолали «Сан-Антоніо Сперс» (120:110). Перша чверть завершилася внічию (32:32), а в кожній з наступних 12-хвилинок «Шарлотт» був сильнішим. Зірковий новачок «Горнетс» Ламело Болл оформив тріпл-дабл (28 очок, 12 підбирань, 10 передач).

Матч у «Спектрум Центрі» став особливим для Михайлюк. Українець вперше з'явився у майці «Шарлотта» після переходу з «Нікс» транзитом через «Портленд». У грі атакувальний оборонець провів майже 25 хвилин. Дебют став можливим через травми конкурентів – Розіра, Убре та Мартіна.

Михайлюк встиг набрати 12 пунктів. Зокрема, він реалізував 3 двоочкові (6 спроб) і два з шести триочкових. Із лінії штрафних кидків українець не закинув (1 спроба). Також Михайлюк зробив 2 підбирання і припустився одної втрати.

Підсумковий результат, однак, не надто змінив турнірного становища команд. «Шарлотт» іде передостаннім у Східній конференції НБА. Натомість «Сан-Антоніо» – на тій же позиції на Заході.

Нагадаємо, зірковий український баскетболіст Святослав Михайлюк змінив команду в Національній баскетбольній асоціації (НБА).