$ 39.67 € 42.5 zł 9.83
+13° Київ +19° Варшава +30° Вашингтон

Українська біатлоністка виграла срібло Кубка світу

Олег Бесараб 05 Грудня 2019 22:24

Українcька біатлоністка Юлія Джима виграла срібло у жіночій індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді. Це перша українська медаль із біатлону у цьому сезоні.

Як повідомляє Міжнародний союз біатлону, Джима прийшла до фінішу другою, поступившись француженці Жюстін Брезаз 11 секундами. Третьою стала також француженка Жюлі Сімон. При цьому Джима не допустила жодного промаху і була єдиною у гонці, хто вразив цілі на всіх рубежах. Із української команди Віта Семеренко посіла 23 місце, 45 -її сестра Валентина.

Минулого сезону українець Дмитро Підручний став чемпіоном світу з біатлону та виборов «золото» у перегонах переслідування на 12,5 км у Естерсунді (Швеція). Він став першим українцем, який здобув чемпіонське звання у чоловічому біатлоні.

У 2018 році українська команда виграла естафету, яка завершає чемпіонат Європи з біатлону, в італійському Ріднау.

А на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані українська збірна прийшла 7-ю у змішаній естафеті з біатлону. Золото завоювала збірна Франції.