+1° Київ 0° Варшава +3° Вашингтон

Українська гімнастка присвятила свою медаль батьку, який служить в ЗСУ

Олег Бесараб 14 Липня 2022 17:41

18-річна гімнастка Вікторія Онопрієнко виборола для України першу за 9 років медаль Всесвітніх ігор та присвятила перемогу батьку-військовому. До цього вона вже втратила на війні брата.

Як пише Спортивний комітет України, на Всесвітніх іграх 2022 в американському Бірмінгемі в фіналі вправ зі стрічкою українку оцінили в 31.750 бала і це дозволило їй фінішувати на третьому місці. Переможницею стала ізраїльтянка Дар'я Атаманов, срібло здобула болгарка Боряна Калейн. Таким чином Україна уперше з 2013 року здобула нагороду в художній гімнастиці на Всесвітніх іграх.

18-річна Вікторія Онопрієнко присвятила свою перемогу батьку, який захищає Україну від окупантів у лавах ЗСУ. «Ця медаль насамперед для нашої країни та мого батька, який зараз захищає нашу країну. Я дуже вдячна всім тренерам, своїм батькам та своїй родині, що вони мене підтримують. Я буду робити все, що в моїх силах, щоб на нашому фронті підіймався наш прапор на найвищі сходинки п’єдесталу», - сказала вона.

Раніше повідомлялося, що збірна Україна здобула на Всесвітніх іграх 22 нагороди та ділить перше місце за кількістю медалей з Італією.

На Всесвітніх іграх в США українська спортсменка Анжеліка Терлюга завоювала «золото» у змаганнях з карате.

У  четвер, 7 липня, в США відбулася церемонія відкриття ХІ Всесвітніх ігор в американському місті Бірмінгем.