$ 39.3 € 42.25 zł 9.8
+9° Київ +12° Варшава +30° Вашингтон

В Іспанії фанати ледь не зірвали матч через образи українського футболіста Зозулі

jour12 23 Січня 2023 12:52

В Іспанії футбольний матч між командами «Депортіво» та «Райо Махаонда» довелося зупинити приблизно на півтори хвилини через образливі вигуки з трибун на адресу українського футболіста Романа Зозулі.

Про це повідомляється в протоколі Іспанської королівської футбольної федерації та в матеріалі іспанського радіо COPE.Зозуля — вихованець київського «Динамо», колишній гравець національної збірної України, який у грудні 2022 року перейшов до іспанського клубу «Райо Махаонда».

У суботу, 21 січня, «Райо Махаонда» грав у гостях із «Депортіво». Перший тайм завершився внічию. У другій половині зустрічі на поле мав вийти Зозуля, який перебував на лаві запасних. Проте з трибун «Депортіво» почали скандувати «Зозуля, ти нацист».

Як пояснив у протоколі арбітр Фернандо Роман Роман, через гучномовець було оголошено, що гра не продовжиться, якщо з трибун не припинять вигукувати расистські образи. Решта матчу минула без інцидентів.

Поєдинок завершився перемогою «Депортіво» з рахунком 1:0. Ані Зозуля, ані клуби не коментували інцидент.

Нагадаємо, український форвард Роман Зозуля став гравцем іспанського клубу «Райо Махадаонда».

Український форвард Роман Зозула зіграв перший матч у стартовому складі «Райо Махадаонди» у чемпіонаті Іспанії.