$ 39.5 € 42.99 zł 10.08
+16° Київ +15° Варшава +16° Вашингтон

У Києві завершився тенісний турнір KYNG Cup by IBOX Bank: результати, переможці та фоторепортаж

Ілона Завальнюк 13 Грудня 2021 17:20

У Києві 10-11 грудня відбувся масштабний турнір з тенісу KYNG Cup by IBOX Bank. У ньому брали участь спортсмени світового рівня, а призовий фонд сягнув 300 000 гривень.

Розповідаємо, як пройшли змагання KYNG Cup by IBOX Bank, а також про учасників та переможців турніру.

Яка головна особливість турніру KYNG Cup by IBOX Bank

Турніри KYNG Cup завжди проходять по-справжньому емоційно та видовищно, оскільки їх фішкою є парний формат Pro-Am (Professional – Amateur) – в одній парі борються професійний гравець та аматор. Для аматорів це шанс покращити свої показники та зіграти з профі в одній команді. А для професіоналів – це можливість цікаво провести час, продемонструвати високий рівень гри та поборотися за винагороду.

Змагання KYNG Cup є унікальними, адже у них беруть участь десятки професійних топових тенісистів, гру яких неможливо побачити одночасно на інших турнірах.

Подібні турніри набувають дедалі більшої популярності в Україні та усьому світі. Зимовий KYNG Cup by IBOX Bank у Києві зібрав рекордну кількість учасників – 42 пари професійних тенісистів та аматорів.

Переможці KYNG Cup by IBOX Bank 10-11 грудня

Перемогу у турнірі здобула пара Андрій Байдіков (Pro) – Михайло Федорченко (Am). У фіналі спортсмени обіграли пару Микита Ушаков – Максим Липко (8:6). У півфіналі пара Байдіков – Федорченко перемогла у пари Дмитро Каминін – Герман Фісталь (8:3).

Другу позицію посіла пара Микита Ушаков (Pro) – Максим Липко (Am). Спортсмени у півфіналі виграли у пари Артем Смірнов (Pro) – Костянтин Невесенко (Am) з рахунком 9:8 (4).

У боротьбі за третє місце перемогла пара Дмитро Каминін – Герман Фісталь, які обіграли пару Артем Смірнов – Костянтин Невесенко з рахунком 6:2.

Четверта позиція: Артем Смірнов – Костянтин Невесенко.

П'яте місце: Владислав Манафов – Володимир Костанецький. Спортсмени обіграли пару Денис Молчанов – Сергій Гордієнко з рахунком 6:3.

Дев'яте місце: Артем Туваков – Юрій Бранець.

Сімнадцяте місце: В'ячеслав Седоплатов – Денис Федяй.

Призові KYNG Cup by IBOX Bank:

Усі призери турніру KYNG Cup by IBOX Bank отримали не лише яскраві враження від турніру, але й грошові нагороди:

Учасники турніру KYNG Cup by IBOX bank:

Учасниками змагань KYNG Cup 10-11 грудня у Києві стали найкращі тенісисти України, чинні та колишні гравці збірної, а також спортсмени зі світовим ім'ям із ТОПу тенісних рейтингів.

***

Редакція UA.NEWS поспілкувалася з організатором KYNG Cup by IBOX bank Владиславом Клименком, а також із найкращими професійними гравцями, які брали участь у турнірі:

• зіркою української збірної з тенісу Денисом Молчановим (93 місце у рейтингу ATP doubles, у 2019 році займав 63 позицію)

• українським тенісистом Іллею Білобородьком (685 місце у рейтингу ATP singles та 1145 позиція у ATP doubles)

• одним із найрезультативніших тенісистів країни Артемом Смірновим (грав за збірну України, у 2010 входив до ТОП-160 найкращих тенісистів світу у парному розряді ATP, сьогодні – 1046 місце у рейтингу ATP singles та 1938 сходинка у ATP doubles)

• відомим італійським тенісистом Алессандро Мотті (у 2009 році потрапив у топ-100 світового рейтингу ATP doubles (93 місце), зараз займає 516 позицію у списку найкращих тенісистів світу ATP doubles).

• італійським тенісистом Едуардо Єрьомін (у 2016 прорвався на 292 сходинку в ATP singles, зараз посідає 829 місце у списку найкращих тенісистів планети в одиночному розряді).

У наступному матеріалі – інтерв'ю з одним з найкращих українських тенісистів-професіоналів, організатором KYNG Cup by IBOX Bank Владиславом Клименком про особливості формату Pro-Am, запуск турніру, спортивну кар'єру та розвиток тенісу в Україні.