+9° Київ +14° Варшава +3° Вашингтон

В УПЛ оприлюднили результати другого туру: подробиці

UA.NEWS 28 Серпня 2022 19:52

В УПЛ оприлюднили результати гри між командами «Динамо» та «Дніпро-1», а також матчу «Шахтар» - «Кривбас». Кияни зазнали найбільшої поразки в історії чемпіонатів України.

Про це повідомляє Суспільне спорт.

«Динамо» та «Дніпро-1» розпочали виступ у новому сезоні чемпіонату України з футболу одними з останніх. Перший тур команди пропускали, оскільки посеред тижня грали в єврокубкових матчах, а у другому турі зіграли між собою на стадіоні «Арена Львів».

В результаті «Дніпро-1» розгромило «Динамо» з результатом 3:0, завдавши киянам другої поспіль розгромної поразки в усіх турнірах.

У першому таймі гол за «Дніпро-1» забив Едуард Сарапій, а на початку другого тайму подвоїв перевагу своєї команди Олександр Піхальонок, в компенсований час остаточний рахунок встановив Валентин Рубчинський - 3:0.

Таким чином «Динамо» вп'яте в історії чемпіонатів України програло з рахунком 0:3, що стало найбільшою поразкою в історії київського клубу. Раніше команда «Динамо» отримала поразку від «Металіста», і тричі – від «Шахтаря».

Донецький «Шахтар» здобув першу перемогу у новому розіграші чемпіонату України, а у другому турі завдав поразки криворізькому «Кривбасу» з рахунком 1:0.

В першому таймі матчу «Шахтар» - «Кривбас» не змогли забити гол, незважаючи на те, що Артем Бондаренко та Данило Сікан мали таку можливість, тоді як Назар Волошин у криворіжців на добиванні з кількох метрів пробив вище воріт.

У другому таймі «Шахтар» продовжував контролювати м'яча, тоді як «Кривбас» відповідав контратаками.

За результатами гри «Шахтарю» вдалося забити гол - через дві хвилини після того, як «Кривбас» залишився удесятьох після вилучення Микити Татаркова, подачу з флангу у виконанні Михайла Мудрика замкнув Артем Бондаренко. Цей гол виявився єдиним у матчі.

Раніше київське «Динамо» опинилося в списку найуспішніших команд, які виступають на єврокубковій арені.

Київське «Динамо» зазнало серйозних кадрових втрат перед матчем-відповіддю з лісабонською Бенфікою у раунді плей-оф Ліги чемпіонів.

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу назвав головною причиною поразки від «Бенфіки» у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів велику різницю в класі між командами. Динамівці були змушені готуватися до виступу в Лізі чемпіонів у складних умовах.