+12° Київ +10° Варшава +13° Вашингтон

Відео: бенефіс Роналду проти «Юве», вольова перемога «Баварії» в ЛЧ

UA.NEWS 04 Квітня 2018 11:17

Зіграно перші два матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, в яких «Ювентус» приймав «Реал», а «Баварія» зіграла з «Севільєю».

Мадридці за великим рахунком вже вирішили питання виходу до наступної стадії – вони розгромили туринців з рахунком 0: 3. Двічі в дотик відзначився Роналду. Особливо ефектно відначився голом «ножицями». Незабаром італійці і зовсім залишилися в меншості після видалення Дібали. Третій м'яч на рахунку Марсело, який після передачі португальця переграв Буффона один-на-один. До слова, а активі «сімки» мадридців  новий рекорд ЛЧ – він забиває десятий матч поспіль в турнірі.

«Ювентус» - «Реал» - 0: 3. Голи: Роналду, 3, 64, Марсело, 72.

Мюнхенці також зробили серйозну заявку на вихід, здобувши вольову перемогу на виїзді в Севільї. «Баварія» пропустила на 32-й хвилині - Сарабія не залишив шансів Ульрайху після подачі Ескудеро. Мюнхенці відповіли ще до перерви: після прострілу Рібері, Навас зрізав м'яч к валсні ворота. У другому таймі відзначився Тіаго, який замкнув подачу Рібері на дальній стійці.

«Севілья» - «Баварія» - 1:2. Голи: Сарабія, 32 - Навас, 37 (автогол), Тіаго, 68.