$ 40.66 € 43.56 zł 10.1
+25° Київ +25° Варшава +34° Вашингтон

Євро-2024: Австрія здолала збірну Польщі

UA.NEWS 21 Червня 2024 21:18

Збірна Австрії здобула впевнену перемогу над національною командою Польщі на груповому етапі чемпіонату Європи.

Про це свідчить результат поєдинку.

Гра між Польщею та Австрією в рамках 2-го туру групу D чемпіонату Європи-2024 завершився з рахунком 1:3.

Голи забили Пйонтек,Траунер, Баумгартнер, Арнаутовіч (пенальті).

Австрійці заволоділи ініціативою з перших хвилин гри, команда Ральфа Рангніка спричинився до швидкого забитого м'яча. Мвене прибрав оборонця на лівому фланзі, а Траунер потужно та влучно відправив м'яч до воріт головою.

За інерцією збірна Австрії провела ще кілька гострих атак, проте поступово «Кадра» прийшла до тями та почала частіше переходити центр поля.

Відігралася польська збірна на 30-й хвилині – постріл Беднарека заблокував оборонець, але Пйонтек підхопив м'яч та в два дотики пробив Пенца.

До перерви двічі на ударній позиції опинився і Забітцер. Спершу австрійський хавбек влучив у Давідовича з меж штрафного, а потім відправив м'яч поруч зі стійкою.

Зі стартом другої половини Das Team перехопила ініціативу. Спершу був кутовий, після якого Пош вдарив по мячу головою. Щенсни зреагував на цей випад, але на 66-й хвилині Баумгартнер на лінії штрафного отримав передачу Прасса та технічно переграв воротаря.

Пізніше результативними стали дії Свідерські, а далі Віммер перевірив пильність Щенсни ударом із лінії штрафного. А на 77-й хвилині Забітцер вискочив віч-на-віч із голкіпером, прокинув убік та впав після контакту зі Щенсни, забивши пенальті. До позначки підійшов Арнаутовіч та впевнено реалізував одинадцятиметровий.

Пош із розвороту без спротиву суперників завдав діагонального удару в дев'ятку, а Лаймер відправив м'яч за лічені сантиметри від стійки після передачі з глибини. Ще в одному епізоді арбітр не призначив другий пенальті у ворота «Кадри».

Зрештою, Австрія довела матч до логічної перемоги - підопічні Рангніка набрали 3 очки та продовжують змагатися за путівку в плей-офф.

Збірна Польщі тим часом залишається з примарними шансами перед фінальним туром проти Франції.

На груповому етапі чемпіонату Європи 2024 року збірна України здобула вольову перемогу над національною командою Словаччини. Голи забили Шранц, Шапаренко та Яремчук.

Півзахисник Динамо Микола Шапаренко став найкращим гравцем матчу Словаччина — Україна (1:2) в другому турі групового етапу Євро-2024 з футболу.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.