$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+16° Київ +26° Варшава +12° Вашингтон

«Інтер» упевнено переграв «Мілан» у євродербі в півфіналі Ліги чемпіонів

jour12 11 Травня 2023 11:54

Видовищною перемогою міланського «Інтера» завершився перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів 2022/23 проти «Мілана».

Ліга чемпіонів, 1/2 фіналу, перші матчі

«Мілан» – «Інтер» – 0:2

Голи: Джеко, 8, Мхітарян, 11

Активний старт зустрічі зіграв на руку «нерадзуррі». Номінальні гості шокували сусідів двома швидкими голами. Відкрив рахунок «Інтер» на 8-й хвилині – Чалханоглу подав кутовий із лівого флангу, а Джеко лівою з елементами акробатики відправив м'яч у дев'ятку.

Отямитися «Мілану» підопічні Сімоне Індзагі не дали. За якихось три хвилини «нерадзуррі» подвоїли власну перевагу. Це Мхітарян після прострілу Дімарко прийняв м'яч у центрі штрафного майданчика та без перешкод відправив у сітку воріт – 0:2.

«Інтер» продовжив тероризувати редути «Мілана». Ось Чалханоглу поцілив у стійку, а на добивання Мхітаряна зреагував Меньян. Далі Джеко пробив вище воріт із правого краю карної зони. А згодом Лаутаро заробив пенальті, але після перегляду повтору арбітр рішення змінив – аргентинець занадто картинно впав після легкого дотику.

Згодом «десятка» міг забити з гри, але м'яч пройшов над поперечиною. Натомість «Мілан» до перерви отямитися від подвійного удару так і не зміг. Відпочинок, однак, пішов на користь «россонері». У другому таймі вони вирівняли ситуацію і навіть почали створювати моменти.

На 50-й хвилині Діас потужно пробив метрів із 20-ти поруч зі стійкою. У наступній атаці бразилець Мессіас лише трохи не докрутив м'яч у дальній кут із меж штрафного. Нарешті на 63-й Тоналі влучив у каркас воріт після скидки Жиру на лінію карної зони.

Та поступово «Інтер» стабілізував гру, тож запал «Мілана» почав згасати. Та й «нерадзуррі» не відсиджувалися в обороні, намагаючись впіймати господарів у контратаці чи підстерегти помилки. Зокрема, пильність Меньяна перевірили балканці «Інтера» – Джеко та Брозовіч.

Зрештою, цифри на табло так і не змінилися. «Нерадзуррі» створили серйозний гандикап перед матчем-відповіддю і стали головним претендентом на місце у фіналі. Другий поєдинок міланські команди зіграють 16 травня.

Нещодавно ми повідомляли, що в рамках 31-го туру іспанської Ла Ліги «Жирона» в рідних стінах розгромила мадридський «Реал» з рахунком 4-2. Українці Віктор Циганков і Андрій Лунін з’явились на футбольному полі з перших хвилин.

Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) може виключити туринський «Ювентус» з єврокубків.

Керівництво чемпіонату Саудівської Аравії розраховує, що влітку місцеві клуби посиляться гравцями із топ-5 ліг Європи.