$ 39.6 € 43.07 zł 10.1
+17° Київ +16° Варшава +17° Вашингтон

Жіноча збірна України виборола бронзові медалі футзального Євро-2022

UA.NEWS 04 Липня 2022 13:36

Жіночий чемпіонат Європи з футзалу збірна України завершила перемогою над національною командою Угорщини в поєдинку за третє місце.

Про це свідчать результати поєдинку.

Євро-2022, жінки, матч за 3-тє місце

Угорщина – Україна – 1:2

Голи: Горват, 39 – Титова, 9, Воловенко, 23

Перевага українок у стартові хвилини призвела до швидкого забитого м'яча. На 9-й хвилині Рубан із правого краю віддала передачу під удар Титовій, яка класно пробила повз воротаря в один дотик.

Ще до перерви «синьо-жовті» зобов'язані були закріплювати власну перевагу. Проте удар Скибіної потягнула Торма. Натомість постріл Воловенко в порожні ворота заблокувала суперниця.

У дебюті другої половини збірна України забила вдруге. Це Титова з кутового відпасувала Воловенко, яка потужним діагональним ударом прошила воротаря.

Після другого гола на майданчику пішла відкрита гра. Українкам Скибіній і Рубан забракло влучності, угорки відповіли ударами Фольк поруч зі стійкою і Горват у площину. Зрештою, збірна Угорщини перейшла на гру в п'ять польових і відквитала один м'яч на 39-й хвилині – Горват відзначилася хорошим дальнім ударом.

Проте, українки втримали переможний рахунок і забрали бронзові нагороди. Чемпіоном Європи натомість стали іспанки, які лише в серії пенальті здолали збірну Португалії (3:3, пенальті – 4:1).

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук показала гарний результат у стрибках в довжину на етапі «Діамантової ліги». Вона посіла друге місце.

Удруге в історії відразу троє українських тенісисток змогли подолати стартове коло Вімблдона, вигравши перші матчі в основній сітці турніру.

Українець Михайло Романчук уперше у кар’єрі виступив на чемпіонаті світу на відкритій воді, фінішувавши третім на дистанції 5 км із результатом 53 хвилини 13,90 секунди.

Чемпіонка світу зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх продовжує колекціонувати нагороди літнього сезону, вигравши четверті змагання поспіль. Цього разу українці не було рівних на міжнародному турнірі в чеському Брно.