$ 39.49 € 42.49 zł 9.83
+16° Київ +15° Варшава +24° Вашингтон

«Зоря» розгромила «Ворсклу» і рекордно піднялася в рейтингу УПЛ

UA.NEWS SAV 03 Березня 2019 16:54

У Запоріжжі відбувся один з центральних матчів 20-го туру української Прем’єр-ліги, в якому луганська «Зоря» приймала полтавську «Ворсклу».

За результатами матчу, господарі переграли полтавську команду з великим рахунком 3:0, повідомляється на офіційному сайті змагань.

На першій компенсованій до першого тайму хвилині, Сілас відкрив рахунок з передачі Будковського – 1:0. Громов подвоїв перевагу господарів на 62-й хвилині, йому асистував Кабаєв. На 77-й хвилині Караваєв довів рахунок до розгромного.

Таким чином, «Зоря» набрала 31 очко і закріпилася на четвертому місці у турнірній таблиці. Команда Юрія Вернидуба реабілітувалася за прикру поразку в минулому турі від «Динамо» (0:5). У «Ворскли» залишається 27 очок.

Як повідомлялося, «Зоря» безкоштовно отримає зіркового португальського захисника.

Раніше наставник команди Юрій Вернидуб увійшов до ТОП-5 найкращих тренерів України за підсумками 2018 року. А генеральний директор клубу «Зоря» Сергій Рафаїлов заявив про те, що не допустить до участі в команді футболістів-геїв.