Через негоду та російські атаки знеструмлено понад 160 населених пунктів
В Україні станом на ранок 23 червня зафіксовано масові знеструмлення у понад 160 населених пунктах через негоду, а також нові відключення внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру.
Через дощ і сильні пориви вітру частково або повністю знеструмлені населені пункти у чотирьох областях:
- Сумська область
- Київська область
- Полтавська область
- Івано-Франківська область
Енергетики вже проводять аварійно-відновлювальні роботи.
Окремо через атаки РФ по енергетичній інфраструктурі нові знеструмлення зафіксовані у п’яти областях:
- Запорізька область
- Дніпропетровська область
- Сумська область
- Харківська область
- Чернігівська область
Ремонтні бригади працюють над відновленням електропостачання там, де це дозволяє безпекова ситуація.
За даними «Укренерго», споживання електроенергії станом на 9:30 перевищило попередній день на 3,5%.
Причиною називають спеку по всій Україні та активне використання кондиціонерів.
«Враховуючи погодні умови, користування потужними електроприладами сьогодні варто перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00», — зазначили в «Укренерго».
Енергосистема продовжує працювати в умовах підвищеного навантаження та наслідків обстрілів.
Про це повідомила НЕК «Укренерго» у Фейсбуці.
Нагадаємо, російські війська протягом останніх днів майже щодня здійснюють спроби штурму позицій українських прикордонників у напрямку Вовчанських Хуторів Харківської області, однак досягають мінімальних результатів і зазнають значних втрат.
Російська армія протягом доби завдаламайже 50 ударів по 23 населених пунктах у 13 територіальних громадах Сумської області, внаслідок чого поранення отримали дев'ятеро мирних жителів.
Російські дрони атакували цивільні судна на шляху до українських портів, є загиблий.
Російські дрони атакували Парутине на Миколаївщині, є поранені.