Для відновлення електропостачання в Одесі потрібно більше часу
Для відновлення електропостачання в Одесі, що зазнала атаки вночі суботи, 10 грудня, знадобиться більше часу, ніж зазвичай. "Минулої ночі ворог завдав ударів по енергетичних об'єктах області. Станом на зараз місто знеструмлено. Заживлено тільки об'єкти критичної інфраструктури: лікарні, пологові будинки, котельні та насосні станції" "На відновлювальні роботи потрібно більше часу, ніж зазвичай. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. Влада та комунальники працюють цілодобово. Ми вже відновлюємо зруйноване"
Про це заявив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.
За його словами, ситуація залишається важкою, однак контрольованою.
Раніше ми писали, що попри відсутність світла в Одесі практично повсюдно, крім об'єктів критичної інфраструктури, у місті є вода, працюють котельні.
Також нагадаємо, що компанія ДТЕК запроваджує нові, «кольорові» графіки відключень електрики. Першими новацію мають оцінити кияни, на черзі – жителі Одеської та Дніпропетровської областей.