Електропостачання у Конотопі невдовзі буде відновлено
Світло в Конотопі планують відновити за кілька годин після критичної ситуації з електропостачанням, що виникла внаслідок обстрілу в ніч на 12 вересня.
Про це повідомив мер міста Артем Семеніхін у своєму Telegram-каналі.
Він зазначив, що електропостачання буде відновлено з урахуванням встановлених графіків.
Раніше ми писали, що після ворожого удару вночі в Конотопі Сумської області було госпіталізовано двоє людей, енергетична інфраструктура міста значно пошкоджена.
Також нагадаємо, що Сили оборони знищили 10 російських «Шахедів» над Хмельниччиною, водночас в результаті атаки виникла пожежа на меблевому складі.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.