$ 44.62 € 51.49 zł 12.14
+17° Київ +23° Варшава +25° Вашингтон

Окупанти з «Ураганів» обстріляли місто на Дніпропетровщині, є жертви

Ольга Коваль 15 Червня 2022 05:38
Окупанти з «Ураганів» обстріляли місто на Дніпропетровщині, є жертви

Війська противника з реактивних систем залпового вогню «Ураган» вночі обстріляли місто Апостолове Дніпропетровської області. Повідомляється як мінімум про чотирьох загиблих мирних громадян.

За словами мера міста Андрія Оси, вибухотехніки і рятувальники працюють над усуненням наслідків, відновлюють інфраструктуру. Андрій Оса також зазначив, що вранці робота поліції і пожежників на місці події продовжиться.

Читайте також:

За словами президента Володимира Зеленського, щодня бойові втрати на сході України становлять близько 60-100 солдатів убитими і ще близько 500 пораненими.

російські війська зосередили зусилля на захопленні Донбасу: продовжують штурмувати Сєвєродонецьк, обстрілюючи довколишні села і цивільну інфраструктуру.

Станом на ранок, 13 червня, російські війська взяли під контроль 70% Сєвєродонецька. В укриттях заводу «Азот» залишаються близько 500 жителів, зокрема 40 дітей. Територія підприємства регулярно обстрілюється з важкої артилерії.

Міноборони Великої Британії зазначило, що російські війська уперше за кілька тижнів просунулися на Харківському напрямку.

На Донеччині окупанти зосередили основні зусилля на захопленні Богородичного і створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ. На Харківщині війська рф застосовують артилерію поблизу Дубровного, Карнаухівки, Нової Дмитрівки та Вірнопілля.

Екс-командувач сухопутними військами США в Європі Бен Годжес переконаний, що армія агресора зараз робить останній ривок, її наступальний потенціал виснажиться до кінця серпня і вона вже не буде на щось здатною.

Завантажуй наш додаток