Окупанти з «Ураганів» обстріляли місто на Дніпропетровщині, є жертви
Війська противника з реактивних систем залпового вогню «Ураган» вночі обстріляли місто Апостолове Дніпропетровської області. Повідомляється як мінімум про чотирьох загиблих мирних громадян.
За словами мера міста Андрія Оси, вибухотехніки і рятувальники працюють над усуненням наслідків, відновлюють інфраструктуру. Андрій Оса також зазначив, що вранці робота поліції і пожежників на місці події продовжиться.
Читайте також:
За словами президента Володимира Зеленського, щодня бойові втрати на сході України становлять близько 60-100 солдатів убитими і ще близько 500 пораненими.
російські війська зосередили зусилля на захопленні Донбасу: продовжують штурмувати Сєвєродонецьк, обстрілюючи довколишні села і цивільну інфраструктуру.
Станом на ранок, 13 червня, російські війська взяли під контроль 70% Сєвєродонецька. В укриттях заводу «Азот» залишаються близько 500 жителів, зокрема 40 дітей. Територія підприємства регулярно обстрілюється з важкої артилерії.
Міноборони Великої Британії зазначило, що російські війська уперше за кілька тижнів просунулися на Харківському напрямку.
На Донеччині окупанти зосередили основні зусилля на захопленні Богородичного і створенні умов для розвитку наступу на Слов’янськ. На Харківщині війська рф застосовують артилерію поблизу Дубровного, Карнаухівки, Нової Дмитрівки та Вірнопілля.
Екс-командувач сухопутними військами США в Європі Бен Годжес переконаний, що армія агресора зараз робить останній ривок, її наступальний потенціал виснажиться до кінця серпня і вона вже не буде на щось здатною.